Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP735537.600000X
Permintaan Quote
Melayu
5287196Image XLP735537.600000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLP735537.600000X
  • Nombor Bahagian
    XLP735537.600000X
  • Penerangan
    OSC XO 537.6MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)