Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - Watak LED dan angka > INND-TS40BCB
Permintaan Quote
Melayu
3557932Image INND-TS40BCB.Inolux
INND-TS40BCB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    INND-TS40BCB
  • Penerangan
    7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    470nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    3.2V
  • Saiz / Dimensi
    0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm)
  • Siri
    INND-TS40
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    114mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    10-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Nama lain
  • Bilangan Watak
    1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    14mcd
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis paparan
    7-Segment
  • Digit / Alpha Saiz
    0.40" (10.16mm)
  • Penerangan terperinci
    Character LED Display Module Blue 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Semasa - Ujian
    20mA