Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - Watak LED dan angka > INND-TS40DRAG
Permintaan Quote
Melayu
6742216Image INND-TS40DRAG.Inolux
INND-TS40DRAG
Dalam stok
6300+
  • Nombor Bahagian
    INND-TS40DRAG
  • Penerangan
    7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    660nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2V
  • Saiz / Dimensi
    0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm)
  • Siri
    INND-TS40
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    70mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    10-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    20mcd
  • Digit / Alpha Saiz
    0.40" (10.16mm)
  • Penerangan terperinci
    Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Semasa - Ujian
    20mA