Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS30A153DB040
Permintaan Quote
Melayu
6717386Image ALS30A153DB040.KEMET
ALS30A153DB040
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALS30A153DB040
  • Penerangan
    CAP ALUM 15000UF 20% 40V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Siri
    ALS30
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.5A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    10A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.504" (12.80mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    14 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.520" (64.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    17 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    15000µF