Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS30A332LF400
Permintaan Quote
Melayu
3032884Image ALS30A332LF400.KEMET
ALS30A332LF400
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALS30A332LF400
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.500" Dia (63.50mm)
  • Siri
    ALS30
  • Ripple Current @ Low Frequency
    11.81A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    20.54A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    A331NM332M400A
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    36 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    54 mOhm
  • Penerangan terperinci
    3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 54 mOhm 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3300µF