Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71P164NP063
Permintaan Quote
Melayu
4126095Image ALS71P164NP063.KEMET
ALS71P164NP063
  • Nombor Bahagian
    ALS71P164NP063
  • Penerangan
    CAP ALUM 160000UF 20% 63V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    30.6A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    32.2A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    9 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.827" (148.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    8 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    160000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    160000µF