Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS71P183NJ200
Permintaan Quote
Melayu
5033456Image ALS71P183NJ200.KEMET
ALS71P183NJ200
  • Nombor Bahagian
    ALS71P183NJ200
  • Penerangan
    CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    19.3A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    23.7A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • galangan
    19 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.606" (117.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    18000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    18000µF