Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80H152DE250
Permintaan Quote
Melayu
6333429Image ALS80H152DE250.KEMET
ALS80H152DE250
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    ALS80H152DE250
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.6A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    9.2A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.504" (12.80mm)
  • galangan
    87 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.307" (84.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    136 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 136 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF