Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ALS80H163DB040
Permintaan Quote
Melayu
1200233Image ALS80H163DB040.KEMET
ALS80H163DB040
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    ALS80H163DB040
  • Penerangan
    CAP ALUM 16000UF 20% 40V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9A @ 100Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.7A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.504" (12.80mm)
  • galangan
    34 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.520" (64.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    40 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    16000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    16000µF