Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > VC2220K102R035
Permintaan Quote
Melayu
VC2220K102R035
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VC2220K102R035
  • Penerangan
    VARISTOR 56V 1KA 2220
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    56V
  • Voltan varistor (Min)
    50.4V
  • Voltan varistor (Max)
    61.6V
  • Siri
    Automotive, AEC-Q200, VC
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    45V
  • Maksimum AC volt
    35V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    7.6J
  • Penerangan terperinci
    56V 1kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)