Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > VC2220K122R030
Permintaan Quote
Melayu
VC2220K122R030
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VC2220K122R030
  • Penerangan
    VARISTOR 47V 1.2KA 2220
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    47V
  • Voltan varistor (Min)
    42.3V
  • Voltan varistor (Max)
    51.7V
  • Siri
    Automotive, AEC-Q200, VC
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    38V
  • Maksimum AC volt
    30V
  • Pengilang Standard Lead Time
    54 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    12.2J
  • Penerangan terperinci
    47V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)