Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J2000360JQT
Permintaan Quote
Melayu
996825Image 1111J2000360JQT.Knowles Syfer
1111J2000360JQT
  • Nombor Bahagian
    1111J2000360JQT
  • Penerangan
    CAP CER 36PF 200V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1111 (2828 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Q, Low Loss
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    36pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
  • kemuatan
    36pF