Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J2000361FQT
Permintaan Quote
Melayu
356419Image 1111J2000361FQT.Knowles Syfer
1111J2000361FQT
  • Nombor Bahagian
    1111J2000361FQT
  • Penerangan
    CAP CER 360PF 200V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    360pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
  • kemuatan
    360pF