Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J2000561FQT
Permintaan Quote
Melayu
2259414Image 1111J2000561FQT.Knowles Syfer
1111J2000561FQT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1111J2000561FQT
  • Penerangan
    CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • ciri-ciri
    High Q, Low Loss
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
  • kemuatan
    560pF