Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J2000620JQT
Permintaan Quote
Melayu
5555527Image 1111J2000620JQT.Knowles Syfer
1111J2000620JQT
  • Nombor Bahagian
    1111J2000620JQT
  • Penerangan
    CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    62pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
  • kemuatan
    62pF