Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SBSGP5000222MXB
Permintaan Quote
Melayu
SBSGP5000222MXB
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    SBSGP5000222MXB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
  • Siri
    SBSG
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Kehilangan Insertion
    39dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
    0.104" (2.65mm)
  • Penerangan terperinci
    2200pF Feed Through Capacitor 500V 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    5A
  • kemuatan
    2200pF