Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SBSGP5000222MXR
Permintaan Quote
Melayu
SBSGP5000222MXR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SBSGP5000222MXR
  • Penerangan
    SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • nilai
    C = 2200pF
  • Jenis
    Low Pass
  • Teknologi
    LC (Pi)
  • Saiz / Dimensi
    0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
  • Siri
    SBSG
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • Pakej / Kes
    1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Saluran
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.104" (2.65mm)
  • Turutan penapis
    3rd
  • Perlindungan ESD
    No
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2200pF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • Semasa
    5A
  • Pusat / frekuensi Cutoff
  • Nilai pengecilan
    39dB @ 100MHz