Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFBMC5000471MX0
Permintaan Quote
Melayu
569518Image SFBMC5000471MX0.Knowles Syfer
SFBMC5000471MX0
  • Nombor Bahagian
    SFBMC5000471MX0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    M5x0.8
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Siri
    SFBM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Kehilangan Insertion
    16dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    470pF