Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFBML0500333MX0
Permintaan Quote
Melayu
5649194Image SFBML0500333MX0.Knowles Syfer
SFBML0500333MX0
  • Nombor Bahagian
    SFBML0500333MX0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    M5x0.8
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Siri
    SFBM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    0.033µF