Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFSUC5000101MC0
Permintaan Quote
Melayu
6599122Image SFSUC5000101MC0.Knowles Syfer
SFSUC5000101MC0
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    SFSUC5000101MC0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm)
  • Siri
    SFSUC
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
    4dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    100pF