Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFSUC5000220ZC0
Permintaan Quote
Melayu
2388777Image SFSUC5000220ZC0.Knowles Syfer
SFSUC5000220ZC0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFSUC5000220ZC0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    -20%, +80%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm)
  • Siri
    SFSUC
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    22pF