Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ESR10EZPJ333
Permintaan Quote
Melayu
805769Image ESR10EZPJ333.LAPIS Semiconductor
ESR10EZPJ333
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ESR10EZPJ333
  • Penerangan
    RES SMD 33K OHM 5% 0.4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    33 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W, 2/5W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    RHM33KKDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    33 kOhms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film