Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ESR10EZPJ362
Permintaan Quote
Melayu
5393792Image ESR10EZPJ362.LAPIS Semiconductor
ESR10EZPJ362
  • Nombor Bahagian
    ESR10EZPJ362
  • Penerangan
    RES SMD 3.6K OHM 5% 0.4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    3.6 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W, 2/5W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RHM3.6KKTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    3.6 kOhms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film