Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ESR18EZPJ160
Permintaan Quote
Melayu
286191Image ESR18EZPJ160.LAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ160
  • Nombor Bahagian
    ESR18EZPJ160
  • Penerangan
    RES SMD 16 OHM 5% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    16 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RHM16ITR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    16 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film