Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ESR18EZPJ180
Permintaan Quote
Melayu
2674407Image ESR18EZPJ180.LAPIS Semiconductor
ESR18EZPJ180
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ESR18EZPJ180
  • Penerangan
    RES SMD 18 OHM 5% 1/2W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    ESR
  • Mod panel
    18 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RHM18ICT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    18 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film