Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > FGG.4B.304.CLAM92Z
Permintaan Quote
Melayu
FGG.4B.304.CLAM92Z
  • Nombor Bahagian
    FGG.4B.304.CLAM92Z
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
  • Shell Saiz - Insert
    304
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 250°C
  • Bilangan Jawatan
    4
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Penerangan terperinci
    4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    30A
  • Pembukaan kabel
    0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)