Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > FGG.4B.306.CLAM62Z
Permintaan Quote
Melayu
FGG.4B.306.CLAM62Z
  • Nombor Bahagian
    FGG.4B.306.CLAM62Z
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
  • Shell Saiz - Insert
    306
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 250°C
  • Bilangan Jawatan
    6
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Penerangan terperinci
    6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    24A
  • Pembukaan kabel
    0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)