Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > PCA.2S.310.CLLC42Z
Permintaan Quote
Melayu
813210
PCA.2S.310.CLLC42Z
  • Nombor Bahagian
    PCA.2S.310.CLLC42Z
  • Penerangan
    CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
  • Shell Saiz - Insert
    310
  • Siri
    2S
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 250°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • Penerangan terperinci
    10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    7A
  • Pembukaan kabel
    0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)