Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > PCA.2S.310.CLLC52Z
Permintaan Quote
Melayu
PCA.2S.310.CLLC52Z
  • Nombor Bahagian
    PCA.2S.310.CLLC52Z
  • Penerangan
    CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    310
  • Bahan Shell
    Brass
  • Shell Selesai
    Chrome
  • Siri
    2S
  • pembungkusan
    Bulk
  • orientasi
    Keyed
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 250°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Perlindungan Ingress
    IP50 - Dust Protected
  • ciri-ciri
    Backshell
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    7A
  • Hubungi bahan
    Brass, Bronze
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets and Male Pins
  • warna
    Silver
  • Pembukaan kabel
    0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)