Permintaan Quote
Melayu
1927962Image CMD-KEY1-433.Linx Technologies
CMD-KEY1-433
  • Nombor Bahagian
    CMD-KEY1-433
  • Penerangan
    XMITTER KEYFOB 433MHZ 1 BUTTON
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.1 V ~ 3.6 V
  • Siri
  • kepekaan
  • Power - Output
  • Nama lain
    CMDKEY1433
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulasi atau Protokol
    ASK, OOK
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Handheld, 1 Button
  • fungsi
    Transmitter
  • kekerapan
    433MHz
  • ciri-ciri
    750 ft. Operating Distance
  • Penerangan terperinci
    RF Transmitter 433MHz ASK, OOK Handheld, 1 Button