Permintaan Quote
Melayu
4377739Image CMD-KEY2-315.Linx Technologies
CMD-KEY2-315
  • Nombor Bahagian
    CMD-KEY2-315
  • Penerangan
    XMITTER KEYFOB 315MHZ 2 BUTTON
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.1 V ~ 3.6 V
  • Siri
  • kepekaan
  • Power - Output
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Modulasi atau Protokol
    ASK, OOK
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Handheld, 2 Button
  • fungsi
    Transmitter
  • kekerapan
    315MHz
  • ciri-ciri
    750 ft. Operating Distance
  • Penerangan terperinci
    RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button