Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > HPC46003V20/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
HPC46003V20/NOPB
  • Nombor Bahagian
    HPC46003V20/NOPB
  • Penerangan
    IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    68-PLCC
  • Speed
    20MHz
  • Siri
    HPC™
  • RAM Saiz
    256 x 8
  • Jenis Program Memory
    ROMless
  • Saiz Program Memory
  • Peripherals
    PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    68-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    *HPC46003V20/NOPB
    HPC46003V20NOPB
  • Jenis Oscillator
    External
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Bilangan I / O
    52
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    4 (72 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    HPC HPC™ Microcontroller IC 16-Bit 20MHz ROMless 68-PLCC