Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > HPC12JTR500
Permintaan Quote
Melayu
3350313Image HPC12JTR500.Stackpole Electronics, Inc.
HPC12JTR500
  • Nombor Bahagian
    HPC12JTR500
  • Penerangan
    RES 0.5 OHM 5% 5W 5048 WIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±150ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm)
  • Siri
    HPC
  • Mod panel
    500 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead
  • Nama lain
    HPC 12 0.5 5% R