Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > LED pemandu - PMIC > LM3502ITL-16/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LM3502ITL-16/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LM3502ITL-16/NOPB
  • Penerangan
    IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Min)
    2.5V
  • Voltan - Bekalan (Max)
    5.5V
  • Voltan - Output
    16V
  • Jenis
    DC DC Regulator
  • topologi
    Step-Up (Boost)
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-TµSMD (1.9x2.07)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-WFBGA, DSBGA
  • Nama lain
    LM3502ITL-16
    LM3502ITL-16/NOPBTR
    LM3502ITL-16TR
    LM3502ITL-16TR-ND
    LM3502ITL16NOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tukar Negeri (s)
    Yes
  • kekerapan
    1MHz
  • dimming
    PWM
  • Penerangan terperinci
    LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 400mA (Switch) 10-TµSMD (1.9x2.07)
  • Semasa - Output / Channel
    400mA (Switch)