Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > LED pemandu - PMIC > LM3502ITL-44/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
715438
LM3502ITL-44/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LM3502ITL-44/NOPB
  • Voltan - Bekalan (Min)
    2.5V
  • Voltan - Bekalan (Max)
    5.5V
  • Voltan - Output
    44V
  • Nama lain
    LM3502ITL-44
    LM3502ITL-44/NOPBTR
    LM3502ITL-44NOPB
    LM3502ITL-44NOPBTR
    LM3502ITL-44NOPBTR-ND
    LM3502ITL-44TR
    LM3502ITL-44TR-ND
    LM3502ITL44NOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • kekerapan
    1MHz
  • Penerangan terperinci
    LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 10-TµSMD (1.9x2.07)
  • Semasa - Output / Channel
    750mA (Switch)