Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Voltan Rujukan > LM4040D25IDCKRG4
Permintaan Quote
Melayu
668495
LM4040D25IDCKRG4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM4040D25IDCKRG4
  • Penerangan
    IC VREF SHUNT 2.5V SC70
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.5V
  • Voltan - Input
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    150ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    SC-70-5
  • Siri
  • Jenis rujukan
    Shunt
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Jenis output
    Fixed
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bunyi - 10Hz untuk 10kHz
    35µVrms
  • Bunyi - 0.1Hz untuk 10Hz
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SC-70-5
  • Semasa - Bekalan
  • Semasa - Output
    15mA