Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Voltan Rujukan > LM4040D25ILPE3
Permintaan Quote
Melayu
677122
LM4040D25ILPE3
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    LM4040D25ILPE3
  • Penerangan
    IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.5V
  • Voltan - Input
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    150ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-92-3
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bunyi - 10Hz untuk 10kHz
    35µVrms
  • Bunyi - 0.1Hz untuk 10Hz
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
  • Penerangan terperinci
    Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA TO-92-3
  • Semasa - Bekalan
  • Semasa - Output
    15mA