Permintaan Quote
Melayu
145638
LM536025QPWPTQ1
  • Nombor Bahagian
    LM536025QPWPTQ1
  • Penerangan
    IC REG BUCK 5V 2A SYNC 16HTSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    5V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    3.9V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-HTSSOP
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Kekerapan - Menghidupkan
    2.1MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Semasa - Output
    2A