Permintaan Quote
Melayu
LM53602AQPWPTQ1
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    LM53602AQPWPTQ1
  • Penerangan
    IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
    6V
  • Voltan - Input (Min)
    3.9V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-HTSSOP
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    40 Weeks
  • Kekerapan - Menghidupkan
    2.1MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Semasa - Output
    2A