Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LP5907SNX-2.85/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LP5907SNX-2.85/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LP5907SNX-2.85/NOPB
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.25V @ 250mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.85V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    5.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    4-X2SON (1x1)
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4-XDFN Exposed Pad
  • PSRR
    90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    LP5907SNX-2.85/NOPB-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 250mA 4-X2SON (1x1)
  • Semasa - Bekalan (Max)
    425µA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    25µA
  • Semasa - Output
    250mA