Permintaan Quote
Melayu
LP5907UV-1.2EVM/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LP5907UV-1.2EVM/NOPB
  • Penerangan
    BOARD EVAL FOR LP5907UV-1.2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Tidak berkenaan / tidak berkenaan
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    1.2V
  • Voltan - Input
    2.2 V ~ 5.5 V
  • Digunakan IC / Bahagian
    LP5907
  • kandungan dibekalkan
    Board(s)
  • Siri
  • Jenis Regulator
    Positive Fixed
  • Nama lain
    LP5907UV12EVMNOPB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Not applicable / Not applicable
  • Penerangan terperinci
    LP5907 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board
  • Semasa - Output
    250mA