Permintaan Quote
Melayu
831986
LP5907UV-3.3EVM/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LP5907UV-3.3EVM/NOPB
  • Penerangan
    BOARD EVAL FOR LP5907UV-3.3
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Tidak berkenaan / tidak berkenaan
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    3.3V
  • Voltan - Input
    2.2 V ~ 5.5 V
  • Digunakan IC / Bahagian
    LP5907
  • kandungan dibekalkan
    Board(s)
  • Siri
  • Jenis Regulator
    Positive Fixed
  • Nama lain
    LP5907UV-3.3EVM/NO
    LP5907UV-3.3EVM/NOPB-ND
    Not applicable / Not applicable
  • Penerangan terperinci
    LP5907 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board
  • Semasa - Output
    250mA