Permintaan Quote
Melayu
TPS62400QDRCRQ1
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TPS62400QDRCRQ1
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    0.6V
  • Voltan - Output (Max)
    6V
  • Voltan - Input (Min)
    2.5V
  • Voltan - Input (Max)
    6V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-VSON (3x3)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-VFDFN Exposed Pad
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    TPS62400QDRCRQ1-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    2.3MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad
  • Semasa - Output
    400mA, 600mA