Permintaan Quote
Melayu
TPS62401DRCR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TPS62401DRCR
  • Penerangan
    IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10SON
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.1V, 1.575V (1.8V)
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    2.5V
  • Voltan - Input (Max)
    6V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-VSON (3x3)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-VFDFN Exposed Pad
  • Jenis output
    Programmable (Fixed)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    2.25MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Programmable (Fixed) 1.1V, 1.575V (1.8V) 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad
  • Semasa - Output
    400mA, 600mA