Permintaan Quote
Melayu
5424093Image DS1050U-025+.Maxim Integrated
DS1050U-025+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1050U-025+
  • Penerangan
    IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8USOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Jenis
    Programmable Timer
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-uMAX
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kekerapan
    25kHz
  • Penerangan terperinci
    Programmable Timer IC 25kHz 8-uMAX