Permintaan Quote
Melayu
DS1050Z-010+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1050Z-010+
  • Penerangan
    IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Jenis
    Programmable Timer
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kekerapan
    10kHz
  • Penerangan terperinci
    Programmable Timer IC 10kHz 8-SOIC