Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Jam / Timing - Permohonan Khusus > DS1052U-100+
Permintaan Quote
Melayu
2893261Image DS1052U-100+.Maxim Integrated
DS1052U-100+
  • Nombor Bahagian
    DS1052U-100+
  • Penerangan
    IC PROG PWM 5BIT 100KHZ 8-USOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-uSOP
  • Siri
  • Nisbah - Input: Output
    2:1
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • PLL
    No
  • Pengeluaran
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tujuan utama
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input
  • Kekerapan - Max
    100kHz