Permintaan Quote
Melayu
483625
DS1075M-100
  • Nombor Bahagian
    DS1075M-100
  • Penerangan
    IC OSC DUAL FX FREQ 100MHZ 8-DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Jenis
    Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-PDIP
  • Siri
    EconOscillator™
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • kekerapan
    100MHz
  • Penerangan terperinci
    Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 100MHz 8-PDIP
  • Semasa - Bekalan
    35mA