Permintaan Quote
Melayu
94168
DS1075Z-100
  • Nombor Bahagian
    DS1075Z-100
  • Penerangan
    IC OSC DL FX FREQ 100MHZ 8-SOIC
  • Voltan - Bekalan
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • kekerapan
    100MHz
  • Penerangan terperinci
    Oscillator, Fixed Frequency (Dual) IC 100MHz 8-SOIC
  • Semasa - Bekalan
    35mA