Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > DS1805Z-010+
Permintaan Quote
Melayu
3716143Image DS1805Z-010+.Maxim Integrated
DS1805Z-010+
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS1805Z-010+
  • Penerangan
    IC POT DIG ADDRESS 10K 16-SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    550 ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SO
  • Rintangan (ohm)
    10k
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    1
    Volatile
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-SO